Darmowy Jarmark

Cieszymy się, że jesteś z nami, doceniamy to i chcemy Ci podziękować.

Regulamin:

 1. Biorąc udział w 5 dowolnych, naszych jarmarkach otrzymasz prawo do skorzystania z jednego „Darmowego Jarmarku”. Przez udział w jarmarku rozumiemy skorzystanie z komercyjnego, płatnego udziału w organizowanym przez nasz wydarzeniu przez firmę lub osobę prywatną.
 2. Potwierdzone udziały w 5 jarmarkach dotyczą tej samej firmy lub osoby prywatnej. Niedozwolone jest łączenie wcześniejszych uczestnictw przez rożne podmioty (osoby lub firmy)
 3. Aby skorzystać z „Darmowego Jarmarku” należy poinformowany nas o chęci skorzystania z oferty minimum 7 dni przed wybranym jarmarkiem.
 4. Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez naszego pracownika w terminie możliwie najszybszym. W celu przyspieszenia weryfikacji prosimy o podanie nam jarmarków w których  brałeś/łaś udział.
 5. Każde przyznanie „Darmowego Jarmarku” zostanie potwierdzone przez naszego pracownika wiadomością e-mail i/ lub kontaktem telefonicznym.
 6. Przez „Darmowe Jarmark” rozumiemy przydzielenie nieodpłatnego miejsca handlowego pod namiot, miejsca na stołach handlowych w galerii lub domku handlowego. Jednocześnie organizator zastrzega, że przydzielone miejsce nie może być większe niż: 3mx3m dla namiotu, 2mb dla stołu w galerii i jednego domku handlowego 3mx2m.
 7. Jeśli Wystawca potrzebuje większą powierzchnię wystawienniczą niż otrzymana nieodpłatnie w promocji zobowiązany jest do dokupienia dodatkowej powierzchni po cenie z tabeli opłat dla danego jarmarku.
 8. „Darmowy Jarmark” możesz wykorzystać od razu lub poczekać do imprezy, która najbardziej Ci się podoba.
 9. Z darmowego uczestnictwa wyłączone są: Jarmarki Bożonarodzeniowe i Wielkanocne oraz imprezy dłuższe niż 7dni.
 10. Wystawca ma prawo do wielokrotnego skorzystania z promocji „Darmowego Jarmarku” tzn po kolejnych 5 imprezach przysługuje mu następny „Darmowy Jarmark”.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia niektórych imprez z promocji „Darmowy Jarmark”, zwłaszcza w przypadku w którym ilość dostępnych miejsc na jarmarku będzie ograniczona.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia niektórych Wystawców z promocji „Darmowy Jarmark”, zwłaszcza w przypadku osób naruszających regulamin, niestosujących wymogów odnośnie estetyki stoisk i czystości.

Dla wygody Wystawców przygotowaliśmy specjalny kupon ułatwiający notowanie uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach. Kupon ten rozdajemy Wystawcom podczas jarmarków ale jeśli z jakiegoś powodu jeszcze go nie masz to nic straconego. Na najbliższym jarmarku zapytaj o niego lub wydrukuj go sam z tego linku Kupon Polskie Jarmarki